Jednorázový parafínový zábal Kokos 20 ks

Kód: 30352
1 490 Kč / ks 1 231 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" s obsahem čistého panenského kokosového oleje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" s 30 % obsahem čistého panenského kokosového oleje, který je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku, kterou hydratuje.

Jednorázový parafínový zábal "ParafinWax" obsahuje 30% čistého panenského kokosového oleje. Je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku.

Kokosový olej hydratuje suchou a citlivou pokožku a zajišťuje optimální péči. Obsahuje antioxidanty, brání stárnutí pokožky, hydratuje i regeneruje.

Jednorázový zábal "ParaffinWax" odstraňuje nevýhody klasické aplikace parafínu, jednotlivé pláty se dají lehce dělit na menší díly a snadno tvarovat na různá místa na těle pacienta. Rovnoměrným působením tepla dochází při tání k výraznému vstřebávání účinných látek do hlubokých vrstev tkáně.

Obecné účinky pozitivní termoterapie prostřednictvím plátů jsou zejména hyperémie, zvýšení permeability (průchodnosti) kapilár, snížení svalového tonusu, výrazná svalová relaxace.
Kromě přímého účinku je velmi příjemná i uvolňující se vůně kokosového oleje.

Oblasti použití: zánětlivé a degenerativní onemocnění kloubů, revmatismus měkkých tkání. U postakutních stavů po traumatech pohybového aparátu, k potlačení bolesti. Pozitivní a zklidňující působení zábalu prohlubují účinky následných nebo předchozích procedur.

Rozměr zábalu: 32x48 cm.

Nezbytnou součástí procedury je aplikace rašelinového nosiče tepla (RNT), který se přikládá na parafínový zábal.

Složení (INCI):

Paraffin, Coconut Oil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: