Přeprava zásilek a platební možnosti

KURÝR PPL

Garance doručení zásilky již druhý den, přímo do rukou adresáta. Potvrzení o převzetí zboží z expedičního oddělení emailem. Možnost platby kartou. Možnost sledování zásilky na: www.ppl.cz

Cena služby:

120 Kč

Dodání:

náslesledující pracovní den

 

 

Česká pošta

Služba České pošty Balík Do ruky. Balík bude doručen již druhý den přímo do rukou adresáta, domů nebo do práce. V případě nezastižení je balík automaticky připraven k vyzvednutí na poště.

Cena služby:

157 Kč

Dodání:

náslesledující pracovní den

Výdejní místa PPL ParcelShop

Je služba přepravní společnosti PPL. Jedná se o výdejní místa (kamenné prodejny), kde bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí po dobu 7 dní. Zásilku lze vyzvednout kdykoliv dle otevírací doby výdejního místa. Maximální váha jednotlivé zásilky je 30 kg.

Cena služby: 135 Kč
Dodání: náslesledující pracovní den

 

Všechny zásilky z eshopu Profirelax.cz balíme s maximální pečlivostí. Zásilky expedujeme v den objednání nebo následující pracovní den od přijetí objednávky. 

 

Platební možnosti

Dobírka

Cena služby: 30 Kč

Nejpoužívanější způsob platby. Zásilku zaplatíte až při převzetí od doručovatele České pošty.

Bankovní převod

Cena služby: 0 Kč

Po odeslání objednávky obdržíte emailem platební údaje a po připsání částky na náš účet zásilku expedujeme.

Ceny jsou uvedeny vč. 21% DPH.

 

 

INFORMATION FOR FOREIGN ORDERS

Before your purchase, please contact us by email: info@profirelax.cz, (make sure you give your name, address, telephone number and the item and quantity that you want to order), then we will send you informations about finally price included individual delivery price, bank account and other information. We prefer payment in advance to our bank account. When the amount is credited to our account immediately dispatch the goods.