Balanční podložky

Nejprodávanější

8 položek celkem
balance pad airex
Novinka
1 573 Kč

Balanční podložka Airex Balance pad Elite s protiskluzným povrchem je určena pro trénink a terapii pokrývající široké spektrum možných cvičení. Rozměry: 50 x 41 x 6 cm.

Airex balanční set - Balance pad + balanční kolébka
Akce Tip
2 349 Kč

Balanční podložka Airex Balance pad + balanční kolébka SoftX je určena pro trénink a terapii pokrývající široké spektrum možných cvičení. Rozměry: 50 x 41 x 6 cm.

45931 1 Elite
Akce Tip
2 592 Kč

Balanční podložka Airex Balance pad Elite + balanční kolébka SoftX s protiskluzným povrchem je určena pro trénink a terapii pokrývající široké spektrum možných cvičení....

airex balance pad1
Tip
1 330 Kč

Balanční podložka Airex Balance pad Elite je určena pro trénink a terapii pokrývající široké spektrum možných cvičení. Rozměry: 50 x 41 x 6 cm.

Balanční podložka Airex Balance-pad XL 98x41x6 cm
2 790 Kč

Balanční podložka Airex Balance-pad XL je určena pro trénink a terapii pokrývající široké spektrum možných cvičení. Rozměry: 98x41x6 cm.

airex kladina
2 780 Kč

Kladina AIREX vyvinuta zejména pro cvičení rovnováhy a využívá se zejména ve fyzioterapii. Rozměr kladiny 160 x 24 x 6 cm.

airex balance pad elite
Tip
1 573 Kč

Balanční podložka Airex Balance pad Elite s protiskluzným povrchem je určena pro trénink a terapii pokrývající široké spektrum možných cvičení. Rozměry: 50 x 41 x 6 cm.

balancni kolebka airex
1 019 Kč

Balanční kolébka Airex SoftX je doplňkové příslušenství k Airex Balance Pad a k Airex Balance Pad Elite pro ztížení obtížnosti cviků. Rozměry: 49x45x9 cm.

Balanční podložky AIREX tvoří unikátní pěna s uzavřenými komůrkami a byla vyvíjena po mnoho let švýcarskou společností Airex. Výsledkem je odolný materiál, který pro naše cvičení sice poskytuje silnou oporu, ale je zároveň měkký, příjemně hřeje a absorbuje nárazy. Díky těmto specálním vlastnostem můžete na našich cvičebních a balančních podložkách cvičit zdravě a zároveň velmi efektivně. Balanční podložky AIREX jsou špičkou na trhu mezi pomůckami, které jsou používané výhradně pro a zdravé a bezpečné cvičení.