Koupelové oleje

Nejprodávanější

Koupelový olej Smrkové jehličí 5l
 
2 662 Kč
Detail
Koupelový olej Levandule 1000 ml
 
1 028 Kč
Detail
16 položek celkem
Koupelový olej Smrkové jehličí 5l
Tip
2 662 Kč

Výhodné 5 l balení bylinného oleje vyráběného jako speciální přísada pro wellness koupel. Obsahuje velký podíl éterických olejů z jehličnanů s pozitivním účinkem na dýchací...

Odpěňovač koupelových olejů 100 ml
260 Kč

K použití pro odpěnění pěnivých koupelových olejů ve vířivkách a whirlpoolech.

Koupelový olej Levandule 1000 ml
1 028 Kč

Kosmetický bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness koupel. Obsahuje velký podíl harmonizujícího a posilujícího, cenného éterického oleje z levandule a dalších...

Koupelový olej Smrkové jehličí 1000 ml
605 Kč

Bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness koupel. Obsahuje velký podíl vzácných éterických olejů z jehličnatých stromů s pozitivním účinkem na dýchací systém.

Koupelový olej Meduňka 1000 ml
605 Kč

Kosmetický bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness koupel. Obsahuje velký podíl uvolňujícího a uklidňujícího éterického oleje z meduňky s využitím před spánkem.

Koupelový olej Baldrián 1000 ml
605 Kč

Kosmetický bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness či balneologii. Obsahuje velký podíl relaxačních eterických olejů z lečivých bylin baldriánu, meduňky a...

Silvapin koupelový olej Meduňka 1000 ml
684 Kč

Profesionální koupelový olej s cennými složkami z květů indické meduňky. Podporuje uvolnění při poruchách spánku.

Tělový koupelový olej Silvapin 1000 ml
533 Kč

Skvělý koupelový olej pro intenzivní promaštění pokožky. Bez parfému, barviv a konzervačních prostředků.

Koupelový olej Tymián 1000 ml
605 Kč

Kosmetický, bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness koupel. Obsahuje velký podíl éterického oleje z tymiánu s již léta známými prospěšnými účinky na tělo i...

Koupelový olej Chmel 1000 ml
605 Kč

Kosmetický bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro relaxační wellness koupel. Obsahuje velký podíl sklidňujících a uvolňujících extraktů z chmele a kozlíku lékařského.

Koupelový olej Luční kvítí 1000 ml
635 Kč

Kosmetický bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness koupel. Obsahuje velký podíl stimulujících a posilujících éterických olejů z lučních bylin.

Koupelový olej Eukalyptus 5000 ml
2 662 Kč

Výhodné 5 l balení bylinného oleje vyráběného jako speciální přísada pro wellness koupel. Obsahuje velký podíl éterického oleje z eukalyptu s pozitivním účinkem na dýchací...

Koupelový olej Jalovec 1000 ml
659 Kč

Bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness koupel. Obsahuje velký podíl vitalizujícího éterického oleje z rozmarýnu s pozitivnímy účinky na prokrvení pokožky.

Koupelový olej Heřmánek 1000 ml
605 Kč

Bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness koupel. Obsahuje velký podíl ochranného, pěstícího a sklidňujícího éterického oleje z heřmánku a dalších léčivých bylin.

Koupelový olej Rozmarýn 1000 ml
605 Kč

Bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness koupel. Obsahuje velký podíl vitalizujícího éterického oleje z rozmarýnu s pozitivnímy účinky na prokrvení pokožky.

Koupelový olej Jírovec 1000 ml
605 Kč

Kosmetický bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness koupel. Obsahuje velký podíl stimulujícího a posilujícího, cenného éterického oleje z jírovce a dalších...

Koupelové oleje s přírodními aromatickými oleji od věhlasné značky Schupp. Koupelové oleje s vysokým obsahem éterických olejů jsou vhodné do přísadových van. Můžete volit z několika druhů koupelových olejů, od relaxačních až po hřejivé. Harmonizujícím účinkem působí levandule v levandulovém koupelovém oleji, relaxačně zase baldrián, meduňka nebo chmel.

S těmito koupelovými oleji klienta příjemně uvolníte a zklidníte mysl od každodenních starostí. Heřmánkový koupelový olej zklidňuje a pečuje o podrážděnou pokožku. V chladném období oceníte účinky tymiánu, rozmarýnu či jalovce. Tyto koupelové oleje prokrvují pokožku a uvolňují svalstvo. Jistě si mezi koupelovými oleji vyberete ty pravé pro zpestření balneoterapie.