Esence pro sauny a parní lázně

Nejprodávanější

13 položek celkem
Esence pro sauny Silvapin Borovice sibiřská 1000 ml
665 Kč

Svěží vůně borovice podporuje hlubokou relaxaci unavených a napjatých svalů, a zároveň uklidňuje a nabíjí energií mysl. Čisté přírodní éterické oleje rozvinou na saunových...

Esence pro sauny Silvapin  Eukalyptus-Mentol 1000 ml
665 Kč

Silvapin  Eukalyptus-Mentol zlepšuje dýchání. Díky přírodním éterickým olejům a mentolu uvolňuje bronchiální svaly a prohlubuje dýchání. 1000 ml.

Wellness esence do saun a parních lázní Silvapin Citrus 1000 ml
646 Kč

Svěží wellness saunová esence společnosti Pino. Citrusové aroma. 1000 ml.

Esence pro sauny Silvapin  Citron-Máta 1000 ml
665 Kč

Vitalizuje organizmus osvěžujícím citrónovým olejem a jemně stimulujícím mátovým olejem. Vhodný pro sauny a parní lázně.

Esence pro sauny Silvapin Pomeranč-Lemongrass 1000 ml
665 Kč

Zklidňuje smysly díky přírodnímu éterickému oleji z pomeranče. Čisté přírodní éterické oleje rozvinou na saunových kamenech svou intenzivní vůni.

Esence pro sauny Silvapin Med-zázvor 1000 ml
665 Kč

Zklidňuje smysly díky přírodní vůni medu a zároveň stimuluje tělo výrazným éterickým olejem ze zázvoru. Tento přípravek lze ideálně zakomponovat do wellness programu "Medové...

Esence pro sauny a parní lázně Grapefruit 1 l
559 Kč

Esence pro sauny a parní lázně Grapefruit 1 l. Vonné esence pro sauny a parní lázně. Vysoká kvalita oceněná německým spolkem saunařů.

Esence pro sauny a parní lázně Eukalyptus 1 l
559 Kč

Esence pro sauny a parní lázně Eukalyptus 1 l. Vonné esence pro sauny a parní lázně. Vysoká kvalita oceněná německým spolkem saunařů.

Esence pro sauny a parní lázně Conifera 1 l
559 Kč

Esence pro sauny a parní lázně Conifera 1 l. Vonné esence pro sauny a parní lázně. Vysoká kvalita oceněná německým spolkem saunařů.

Esence pro sauny a parní lázně Severní bříza 1 l
559 Kč

Vonné esence pro sauny a parní lázně. Vysoká kvalita oceněná německým spolkem saunařů.

Esence pro sauny a parní lázně Levandule 1 l
559 Kč

Esence pro sauny a parní Levandule 1 l. Vonné esence pro sauny a parní lázně. Vysoká kvalita oceněná německým spolkem saunařů.

Esence pro sauny a parní lázně Citron-Pomeranč 1 l
559 Kč

Esence pro sauny a parní lázně Citron-pomeranč 1 l. Vonné esence pro sauny a parní lázně. Vysoká kvalita oceněná německým spolkem saunařů.

Esence pro sauny a parní lázně Lemongrass 1 l
559 Kč

Esence pro sauny a parní lázně Lemongrass 1 l. Vonné esence pro sauny a parní lázně. Vysoká kvalita oceněná německým spolkem saunařů.

Saunování je příjemné a relaxační. Ohřátí těla uvolňuje unavené svaly a zklidňuje mysl díky hormonu štěstí endorfinu, které tělo při saunování uvolňuje. Ochlazení těla po ohřátí v sauně se nejčastěji provádí skokem do studené vody (Finové, zakladatelé saun, skáčou do jezerních vod. U nás se využívají bazénky se studenou vodou). Toto prudké ohřátí a ochlazení těla, provádí-li se pravidelně, zlepšuje imunitní systém. Pro intenzivnější pocit ze saunování se Finové šlehají březovými metličkami i s listím. Přivádějí si jimi více tepla na kůži a vdechují éterické oleje březových listů. Položili tak základy k používání éterických olejů v sauně např. v podobě alkoholových saunových esencí.