Garance doručení do Vánoc: Vážení zákazníci, objednávky přijaté nejpozději 17.12.2019 do 10:00 budou předány danému dopravci následující den a měly by být doručeny do Štědrého dne.

Novinky

Česká pošta přivítala 21. století, kartou už lze platit na všech pobočkách

Česká pošta od letošního července zavedla možnost platit za vybrané služby platebními kartami Visa a Mastercard na všech pobočkách. V úterý to uvedla mluvčí Poštovní spořitelny Monika Buřičová. Ještě v únoru tuto možnost nabízelo jen 750 pošt. Česká pošta provozuje kolem 3200 poboček. Na poskytování finančních služeb dlouhodobě spolupracuje s ČSOB.

Zdroj: Novinky.cz

Profirelax.cz dodává spotřební materiál pro rehabilitaci a wellness

Internetový obchod Profirelax.cz - to je nejlevnější spotřební materiál pro rehabilitaci lázně a wellness v celé ČR. Prostřednictvím našich smluvních přepravců dodáváme široký sortiment kvalitních výrobků jako jsou masážní emulze a oleje, rašelinové zábaly a koupele, papírová prostěradla, parafín, rehabilitační podložky a další doplňky. Novinkou v sortimentu jsou produkty pro tejpování a další příslušenství. 

Vyberte si produkty v našem eshopu!

Rašelinové produkty Vše pro masáže  |  Rehabilitace  Wellness & SPA

Nová verze stránek Profirelax.cz

Milí zákazníci a návštěvníci,

chceme jít vpřed a proto jsme pro Vás připravili postupnou aktualizaci našeho internetového obchodu www.profirelax.cz. Věříme, že budete maximálně spokojeni. Prosíme o trpělivost, je možné, že některé produkty či funkce ještě nejsou v eshopu zavedeny. Vytrvale na tom pracujeme.

Jistě Vás potěší

  • budete se lépe orientovat v prostředí obchodu (stejné umístění produktů, ale jednodušší design, vyjíždějící menu a obrázky kategorií).
  • intuitivně hledat produkty (funkce našeptávače) a rychleji naleznete Váš produkt
  • zabezpečený obchod díky HTTPS certfikátu, vše probíhá šifrovaně
  • responzivní design - možnost pohodlně nakupovat přes mobilní telefony/tablety
  • připravujeme síť 1200 výdejních míst ParcelShop a další novinky.

Informace pro již registrované zákazníky

Váš účet evidujeme beze změny, jediným krokem je nutné bezpečnostní resetování hesla na přihlašovací stránce obchodu.

 

Děkujeme za Vaši přízeň a v případě, že potřebujete s nákupem poradit, kontaktujte nás na tel. 721721738 nebo emailem info@profirelax.cz.