Novinky

Česká pošta přivítala 21. století, kartou už lze platit na všech pobočkách

Česká pošta od letošního července zavedla možnost platit za vybrané služby platebními kartami Visa a Mastercard na všech pobočkách. V úterý to uvedla mluvčí Poštovní spořitelny Monika Buřičová. Ještě v únoru tuto možnost nabízelo jen 750 pošt. Česká pošta provozuje kolem 3200 poboček. Na poskytování finančních služeb dlouhodobě spolupracuje s ČSOB.

Zdroj: Novinky.cz

Profirelax.cz dodává spotřební materiál pro rehabilitaci a wellness

Internetový obchod Profirelax.cz - to je nejlevnější spotřební materiál pro rehabilitaci lázně a wellness v celé ČR. Prostřednictvím našich smluvních přepravců dodáváme široký sortiment kvalitních výrobků jako jsou masážní emulze a oleje, rašelinové zábaly a koupele, papírová prostěradla, parafín, rehabilitační podložky a další doplňky. Novinkou v sortimentu jsou produkty pro tejpování a další příslušenství. 

Vyberte si produkty v našem eshopu!

Rašelinové produkty Vše pro masáže  |  Rehabilitace  Wellness & SPA

Nová verze stránek Profirelax.cz

Milí zákazníci a návštěvníci,

chceme jít vpřed a proto jsme pro Vás připravili postupnou aktualizaci našeho internetového obchodu www.profirelax.cz. Věříme, že budete maximálně spokojeni. Prosíme o trpělivost, je možné, že některé produkty či funkce ještě nejsou v eshopu zavedeny. Vytrvale na tom pracujeme.

Jistě Vás potěší

  • budete se lépe orientovat v prostředí obchodu (stejné umístění produktů, ale jednodušší design, vyjíždějící menu a obrázky kategorií).
  • intuitivně hledat produkty (funkce našeptávače) a rychleji naleznete Váš produkt
  • zabezpečený obchod díky HTTPS certfikátu, vše probíhá šifrovaně
  • responzivní design - možnost pohodlně nakupovat přes mobilní telefony/tablety
  • připravujeme síť 1200 výdejních míst ParcelShop a další novinky.

Informace pro již registrované zákazníky

Váš účet evidujeme beze změny, jediným krokem je nutné bezpečnostní resetování hesla na přihlašovací stránce obchodu.

 

Děkujeme za Vaši přízeň a v případě, že potřebujete s nákupem poradit, kontaktujte nás na tel. 721721738 nebo emailem info@profirelax.cz.