Ajurvédská masáž

Ayurvéda začala vznikat již před 5000 lety. Zakládá na přírodních léčebných technikách, které se používají dodnes. Ajurvéda se nazývá také jako "Věda o životě". Cílem je vnitřní rovnováha, které dosáhneme například zdravým životním stylem, stravou i pozitivním myšlením. Vnitřní nerovnováha může naopak značit nemoc.

ID-100218580

Existuje mnoho faktorů, které ideální, vyvážený stav narušují. Ajurvéda má tedy za úkol tyto faktory odhalit, eliminovat a vytvořit v těle rovnováhu. Ajurvédské léčebné metody jsou například akupunktura, podávání bylinek, detoxikace, meditace a masáž.

Ajurvédské masáže jsou nyní čím dál více žádané, jelikož při této masáži dochází k uvolnění celého těla a mysli od negativních vlivů - jako je například stres. Při této masáži také dochází k účinněmu vylučování toxinů. Do našeho těla se dostávají chemické látky formou různých léků či konzervovaných potravin, kde se hromadí a narušují energetickou rovnováhu.

Během masáže tělo vylučuje velké množství toxinů, které se hromadí hluboko ve svalových tkáních, kostech i kůži. To napomáhá také lepší regeneraci. Ajurvéda také příznivě ovlivňuje všechny systémy v našem těle; lymfatický, trávicí, dýchací, imunitní, nervový, pohybový systém a podporuje také krevní oběh. Ajurvédská masáž kladně působí na psychický stav jedince a doporučuje se rovněž při poruchách trávení či nespavosti.

Vyzkoušejte ajurvédskou masáž. Většina lázní, wellness center a hotelů nabízí více druhů, takže máte na vybranou. Vyzkoušet můžete masáž hlavy, masáž hlavy, šíje a ramen, masáž chodidel, dále masáž hlavy, šíje a zad nebo masáž celého těla.

K ajurvédské masáži jsou nezbytné speciální ajurvédské oleje, obsahující aktivní látky bylin a kořínků, které naleznete také v našem eshopu.


PŘEJDĚTE DO ESHOPU A VYBERTE SI profesionální masážní olej pro ajurvedu.

 

 

9324_1

9174_z1 9184_z1 9194_z1

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení