Zábaly ze včelího vosku jednorázové BIO 20 ks

Novinka Tip
Zábaly ze včelího vosku jednorázové BIO 20 ks

Jednorázový zábal z čistého včelího vosku s nosným materiálem z jemného hedvábí obsahuje cenné přírodní vosky, pryskyřice, vitamíny, stopové prvky, oleje a enzymy. Rozměr 30x40 cm, používat v kombinaci s odpovídajícím nosičem tepla.

1 799 Kč / ks 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem

Jednorázový zábal z čistého včelího vosku s nosným materiálem z jemného hedvábí obsahuje cenné přírodní vosky, pryskyřice, vitamíny, stopové prvky, oleje a enzymy.

Již staří Řekové a Egypťané si byli vědomi rovnováhy mezi zdravým duchem a pěstěnou tělesnou schránkou. Za dob těchto vyspělých kultur byl včelí vosk velmi oblíben jako osvědčený zkrášlující prostředek. Mimo velké množství hodnotných látek obsahuje včelí vosk také buňky povzbuzující vitamín A, který je úspěšně využíván proti vysoušení pokožky. Proto je kůže po aplikaci zábalu ze včelího vosku jemná a hladká.Výjimečné voskové zábaly propolisem

- tepelný zábal z přírodního vosku

- jemné teplo kombinované s aromatickou vůní

- o regeneraci a vitalizaci pokožky se starají cenné přírodní vosky, pryskyřice, vitamíny, stopové prvky, oleje a enzymy obsažené v propolisu

- zábal obsahuje vitamín A, který podporuje regeneraci buněk, je požíván při vysušené pokožce a po hřejivé aplikaci zábalu zanechá pokožku hedvábně jemnou a vláčnou.

- připravené k okamžitému uvolňování příjemného tepla

- díky vnitřnímu povrchu z hedvábí jsou skvěle tvarovatelné na těle

- ohříváme za pomoci rašelinových nosičů tepla nebo speciálních solných sáčků 

- 20ks zábalů o rozměru 33x45 cm


Nutné používat s odpovídajícím nosičem tepla, nejlépe doporučeným RNT 40 x 30 cm.
Kód Kód: 30350
Jméno značky: TORF ZIEGLER
Kategorie: WELLNESS & SPA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: