Jednorázový senný zábal 30x40 cm

Kód: 3081
Novinka
Značka: TORF ZIEGLER
49 Kč / ks 40 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Detoxikační zábal z přírodního sena působící i proti bolesti pohybového aparátu. Senné zábaly jsou využívány před i po masáži nebo při Kneippově terapii. Obsahují pouze fermentované přírodní seno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detoxikační zábal z přírodního sena působící i proti bolesti pohybového aparátu. Senné zábaly jsou využívány před i po masáži nebo při Kneippově terapii.

Působí citelnou úlevu od bolesti při revmatických obtížích. Velkou roli hrají při Kneippově terapii, kde jsou aplikovány i několikrát týdně. Jednorázové senné zábaly obsahují pouze fermentované přírodní seno z odlehlých a nehnojených luk, jsou bez herbicidů a hnojiv. Obsahují éterické oleje, třísloviny, mléčné kyseliny, provitamín A a vitamín D. Podporují prokrvení a slouží jako podnět při zahájení detoxikace organismu.
 
 
Jak působí senný zábal?

  • jednorázové senné zábaly obsahují pouze fermentované přírodní seno z odlehlých a nehnojených luk, bez herbicidů a hnojiv
  • k uvolnění svalstva před masáží nebo zklidnění po terapii
  • obsahuje éterické oleje, třísloviny, mléčné kyseliny, provitamin A a vitamín D
  • k podpoře prokrvení a jako podnět při zahájení detoxikace organismu
 
Aplikace

 

Aplikujeme po napaření ve speciálním přístroji nebo vodní lázni v kombinaci s nosičem tepla pro jednorázové rašelinové zábaly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: