Velký hřejivý plyšák - Medvídek - welliebellies®

Novinka Tip
Velký hřejivý plyšák - Medvídek - welliebellies®

Originální hřejivý plyšák Medvěd welliebellies® přináší příjemné, zklidňující teplo pro Vaše děti. S vůní levandule, rozmarýnu, eukalyptu a máty peprné.

590 Kč / ks 487,60 Kč bez DPH
Skladem

Hřejivý medvídek s vůní levandule, rozmarýnu, eukalyptu a máty peprné. Příjemné zklidňující teplo a kamarád pro Vaše dítě. Plyšáka lze jednoduše vyprat.

Silný velký ochránce, měkký hřejivý kamarád. To je náš hřejivý medvídek. Ideální dárek pro kluky i holčičky.

Kamarádi z nejjemnějšího plyše se mohou přitulit, dokážou ale i uklidnit, utěšit a zmírnit bolístky. Vyzařují příjemné aroma evropských léčivých bylin: rozmarýnu a levandule, eukalyptu a máty peprné.

Welliebellies® – tak jsou označeny s láskou vytvářené výrobky, které jsou certifikovanými zdravotnickými prostředky. Stejná míra kvality je nabízena jen v lékárnách a specializovaných prodejnách se zdravotnickými prostředky. Splňují nezávadnost podle Oeko-Tex® Standardu 100 a bezpečnostní normy EU.

Plyšáci jsou navrhovány a důmyslně vyráběny tak, aby byli zcela bezpečné i pro nejmenší děti. U těchto výrobků nenajdete švy, které by dřely nebo tlačily nebo knoflíky, které by se jednoduše neodpáraly. Plyšáka po vyndání polštářku se zrním (pomocí suchého zipu) lze jednoduše vyprat. Polštářek obsahuje mimo bylinné směsi také lněné semínko a proso.

Zvenčí zcela hebké - uvnitř voňavé! S příjemnou vůní pro Vaše zdraví.

Návod: nahřívaní 90 sekund v mikrovlnné troubě při 800 wattech nebo v horkovzdušné troubě 12 minut při 100 °C. 

Kód Kód: 91006
Jméno značky: marvida GmbH & Co. KG
Kategorie: REHABILITACE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: