Tensospray 300 ml PRE TAPE

Tip
Tensospray 300 ml PRE TAPE

Praktický lepící sprej Tensospray ® 300 ml, který se používá na pokožku před aplikací tejpu. Nezbytný doplněk při tejpování.

270 Kč / ks 223,14 Kč bez DPH
Skladem

Jedná se o praktický lepící sprej Tensospray® 300 ml, který se používá na pokožku před aplikací tejpu nebo elastického obinadla. Nezbytný doplněk při tejpování.

Aerosolové provedení pro rychlou a snadnou aplikaci.Tento produkt je praktický "předtejpovací" sprej, který zanechává tenký ochranný film (vrstva z kopolymeru) na povrchu pokožky, který zvyšuje účinnost utažení, chrání pokožku a zabraňuje růstu ochlupení. Poskytuje ideální adhezivní vrstvu pro lepení tejpu a zároveň snižuje možnost poranění kůže při odstraňování obinadel či náplastí. Případné použití dezinfekčních látek nemá na vlastnosti produktu žádný vliv. 

Upozornění: Neužívat vnitřně. Výrobek je pod stálým tlakem. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšší než 50°C. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – zákaz kouření. Ani vyprázdněnou nádobu neotvírejte násilím a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí nebo na podrážděnou pokožku. Používejte výlučně podle účelu použití. Skladujte a používejte pouze v dobře větraných prostorech. Nevdechujte. Extrémně hořlavý
Kód Kód: 1039
Jméno značky: BSN medical GmbH
Kategorie: REHABILITACE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: