Vulkan-Pak nahřívací minerální polštářek 30x22 cm

Kód: 30367
Tip
Značka: PINO
790 Kč / ks 653 Kč bez DPH
Není skladem

Nahřívací polštář plněný směsí s obsahem kvalitních vulkanických materiálů. Vysoká akumulační tepelná schopnost, postupné uvolňování suchého tepla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nahřívací polštář plněný směsí s obsahem kvalitních vulkanických materiálů. Vysoká akumulační tepelná schopnost, postupné uvolňování suchého tepla.

Trápí vás nebo vaše pacienty bolesti krční páteře? Uklidňující aplikace suchého tepla pomáhá podpořit cirkulaci tkání a optimálně uvolnit svaly. Ulevuje při zatuhlosti svalů, ztuhlosti šíje, při bolestech krční páteře, revmatických obtížích a pomáhá při doléčení úrazů a bolestivého ischiasu. Díky jednoduchému ohřevu v mikrovlnné troubě nebo v elektrické a plynové troubě poskytuje příjemné teplo.

  • výplň: směs křemenného písku z pliocénních ložisek,tři druhy vysoce kvalitních vulkanických minerálů
  • ručně vyráběný potah ze 100% bavlny certifikované podle systému Öko-Tex, který potvrzuje zdravotní nezávadnost použité textilie
  • zaoblený tvar se stojáčkem dokonale obepíná krk a ramena
  • dlouhotrvající, rovnoměrné vyzařování suchého tepla
  • ohřev v mikrovlnné, plynové nebo elektrické troubě
  • až 200x použitelný, pratelný.
Ohřev: Plynová nebo elektrická trouba: Zvolte teplotu mezi 70 °C a 80 °C a vyčkejte dokud se trouba nevyhřeje na požadovanou teplotu. Poté vložte rozprostřený Vulkan Pak na středovou mřížku a nechte 20 - 40 minut dobře prohřát. Průběžně kontrolujte teplotu pohmatem a jemným promnutím obsahu.

Mikrovlnná trouba: Nastavte výkon na 450 - 550 Wattů (ne vyšší). Vulkan Pak umístěte uvnitř mikrovlnné trouby tak, aby se nedotýkal kovových materiálů. Vypněte funkci grilu (pokud ji máte zapnutou). Ohřívejte po dobu 6 - 8 minut.

Výrobek je pratelný. Perte v ruce při max. teplotě 30 °C, použijte jemný prací prostředek. Několikrát opláchněte a nechte rozprostřený důkladně uschnout.


Před prvním použitím si pečlivě přečtěte přiložený Návod k použití!

Rozměry: 30 x 22 cm
Barva: šedá
Váha: 1,45 kg

Vyrobeno v Německu
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HK Avatar autora | 26.11.2019
Produkt znám z období rehabilitace. Doporučuji všem k léčbě suchým teplem.