Vitaocéan Salnéo koupel a vitalita, 3x300 g

Kód: 0010130
390 Kč / ks 322 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Exklusivní koupelová sůl z profesionální řady Vitaocéan - salnéo s jedinečným osmotickým efektem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncentrát stopových prvků a minerálních solí, životně nezbytných prvků, které jsou rozpuštěny ve vodách oceánu.

Prožijte s přípravkem Salnéo koupel a vitalita® oživující a uvolňující potěšení z koupele jako v oceánu! 

Lidské tělo potřebuje dostatek minerálů, aby chemické procesy v organismu probíhaly správně. Přípravek je koncentrát stopových prvků a minerálních solí, životně nezbytných prvků, které jsou rozpuštěny ve vodách oceánu. Přípravek je zvlášť bohatý na hořčík, draslík a jód. 

Účinek přípravku je zesílen přídavkem vitalizujících řas. Charakteristickou vůní oceánu působí relaxačně a vyvolává příjemný pocit z koupele. Daleko důležitější účinek však vyvolává osmotický efekt mezi mořskou vodou a lidským organismem. Krevní plazma, která obklopuje lidské buňky, má podobnou strukturu jako mořská voda. To umožňuje působení, vědci popsaného „osmotického efektu“, mezi roztokem Salnéo koupel a vitalita® a Vaším organismem. Minerální soli a stopové prvky obsažené v přípravku Salnéo koupel a vitalita® postupně pronikají do Vašeho těla a vyvolávají vitalizující pocit.

Jód je potřebný pro vytváření hormonů štítné žlázy, které řídí metabolismus a tím i zdravý růst a vývoj. Nedostatek jódu v organismu může způsobit snížení hladiny thyroxinu, který je velmi důležitý pro regulaci metabolismu. Jeho nedostatek vyvolává zbytnění štítné žlázy. 

Draslík pomáhá udržovat rovnováhu tekutin v těle, zejména vody. Podílí se také na udržování acidobazické rovnováhy v těle. Má příznivý vliv i na činnost nervů a svalů. Nedostatek draslíku se projevuje svalovou slabostí a někdy také ospalostí. 

Velice důležitým minerálem je hořčík. Udržuje zdraví zubů a kostí, podporuje správnou funkci svalů, nervů, enzymů a některých vitamínů. Nedostatek hořčíku způsobuje slabost, nespavost i úzkost. Také se mohou vyskytovat svalové křeče a třes. 

Prožijte s přípravkem Salnéo koupel a vitalita oživující a uvolňující potěšení koupele v oceánu! Přípravek je koncentrát stopových prvků a minerálních solí, životně nezbytných prvků, které jsou rozpuštěny ve vodách oceánu. Přípravek je zvlášť bohatý na hořčík, draslík a jód. Účinek přípravku je zesílen přídavkem vitalizujících řas. Salnéo koupel působí relaxačně svou podobností s koupelí v oceánu, vůní oceánu, specifickému kontaktu s pokožkou a vyvolává okamžitý příjemný pocit z koupele. Daleko důležitější účinek však vyvolává osmotický efekt mezi mořskou vodou a lidským organizmem. Krevní plazma, která obklopuje lidské buňky, má podobnou strukturu jako mořská voda. To umožňuje působení, vědci popsaného „osmotického efektu“, mezi roztokem Salnéo koupel a vitalita a Vaším organizmem. Minerální soli a stopové prvky obsažené v přípravku Salnéo koupel a vitalita postupně pronikají do Vašeho těla a vyvolávají vitalizující pocit. 

Použití: koupel by měla probíhat o teplotě 32-35°C po dobu 20 minut. Do vody vysypeme celý sáček - 300 g. Velice vhodná je koupel k uvolnění po náročném dni. Je vhodná také jako relaxační kůra např. 3x týdně. Pro zvýšení efektu je dobré pokožku ihned neotírat ručníkem, ale nechat, koupelí vzniklou solnou vrstvu, několik minut působit. Doporučujeme se po koupeli osprchovat. Vířivky a hydromasážní vany umocňují účinky koupele. Skvělý zážitek však naleznete i v obyčejné vaně.

Složení (INCI):

Chlorupe, Sodium, Sulfate, Magnesium, Potassium, Calcium, Carbonate, Strontium, Iode, Fer, Algues et Divers Oligo-éléments.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: