Sůl z Mrtvého moře 6,5 kg

Kód: 9054
1 290 Kč / ks 1 066 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Produkty z mrtvého moře díky svému unikátnímu složení působí blahodárně při léčbě lupénky, ekzémů, revmatismu, akutních a chronických zánětech či bolestech pohybového aparátu. 0,5 mm, 98% NaCl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistě přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře s 98% NaCl a hrubozrností 0-5 mm je unikátní produkt s uplatněním v terapii lupénky, ekzémů, zánětů či bolestí.

Čistě přírodní sůl z Mrtvého moře je používána v terapii širokého spektra revmatických, artritických a kožních onemocnění, jakými jsou například lupénka, ekzém, akutní i chronické záněty či bolesti pohybového aparátu. V terapii se úspěšně spojuje tepelnný účinek koupele s účinkem 21 minerálů obsažených v této koupelové soli, které jsou pro lidské tělo nepostradatelné. Koupel tak díky minerálním složkám uvolňuje bolesti kloubů a svalů, uklidňuje a vyživuje pleť , podporuje cirkulaci krve v podkoží a v neposlední řadě díky inhalaci, z koupele se uvolňujícího, chloridu sodného pročišťuje dýchací cesty od alergenů či usazenin. Je vhodná rovněž pro speciální wellness procedury zaměřené na relaxaci a očistu těla i duše.

Jedinečná sůl, která po těžbě prochází základní filtrací a díky svému složení s 98 % NaCl hraje významnou roli při léčbě kožních onemocnění.
K dodání v 6,5 kg balení.

Složení (INCI):

Sal Maris, Sal Maris Aroma CI 42090

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: