Jednorázový parafínový zábal Med 20 ks

Kód: 30353
1 790 Kč / ks 1 479 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" s obsahem čistého včelího vosku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" s obsahem čistého včelího vosku skvěle chrání a vyživuje pokožku, při zahřátí uvolňuje charakteristickou vůni.

Jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" obsahuje 90% čistého včelího vosku. Včelí vosk obsahuje velké množství hodnotných látek, ale také buňky povzbuzující vitamín A, který je úspěšně využíván proti vysoušení pokožky.

Jednorázový zábal "ParaffinWax" odstraňuje nevýhody klasické aplikace parafínu, jednotlivé pláty se dají lehce dělit na menší díly a snadno tvarovat na různá místa na těle pacienta. Rovnoměrným působením tepla dochází při tání k výraznému vstřebávání účinných látek do hlubokých vrstev tkáně.

Obecné účinky pozitivní termoterapie prostřednictvím plátů jsou zejména hyperémie, zvýšení permeability (průchodnosti) kapilár, snížení svalového tonusu, výrazná svalová relaxace.

Kromě přímého účinku je velmi příjemná i uvolňující se vůně medu.

Oblasti použití: zánětlivé a degenerativní onemocnění kloubů, revmatismus měkkých tkání. U postakutních stavů po traumatech pohybového aparátu, k potlačení bolesti. Pozitivní a zklidňující působení zábalu prohlubují účinky následných nebo předchozích procedur.

Rozměr zábalu: 32x48 cm.
Nezbytnou součástí procedury je aplikace rašelinového nosiče tepla (RNT), který se přikládá na parafínový zábal.

Složení (INCI)

Paraffin, Yelow Beeswax, Sunflower seed oil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: