AIREX® Cvičební podložka CORONELLA modrá 200x60x1,5 cm

Kód: 92039
3 290 Kč / ks 2 719 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Cvičební podložka Airex je ideální pro využití při rehabilitaci, gymnastice, józe, posilování a při dalších sportovních aktivitách. Rozměry: 185x60x1,5cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičková cvičební podložka, tvarově stálá, odolná většímu fyzickému zatížení. Ta pravá pro sportovní kluby a fitness.

Ideální pro veškeré využití při rehabilitaci, posilování, józe, gymnastice a jiných sportovních aktivitách. Podložka AIREX® je vyrobena z neporézního, protiskluzového, antibakteriálního materiálu a proto nevstřebá žádné nečistoty ani vlhkost! Nezpůsobuje popáleniny. Vhodná pro cvičení i do bazénů.

Na vývoji se podíleli atleti a terapeuti. Stane se Vaším nenahraditelným společníkem při rehabilitaci, posilování, józe, gymnastice a jiných sportovních a terapeutických aktivitách. Coronella 200 nabízí optimální tlumící účinky. Klouby, vazy a šlachy jsou při cvičení chráněny, i když jsou již stávající problémy například s koleny nebo zády.

Hlavní výhody této cvičební podložky:
 • robustní, odolná, s dlouhou životností
 • dokonalý přirozený pocit: izolační, měkký a teplý
 • podložka se jednoduše čistí a udržuje, protože do ní nepronikne vlhkost ani nečistoty
 • antibakteriální povrch díky Sanitized technologii
 • maximální bezpečnost: protiskluzová se zaoblenými hranami
 • určená pro vnitřní i venkovní použití: odolná proti povětrnostním vlivům
 • skladná a jednoduše srolovatelná
 • tloušťka 1,5 cm poskytuje skvělý komfort i na tvrdých podlahách

Specifikace:
rozměry: cca d 200 x š 60 x tloušťka 1,5 cm
váha: cca 2,4 kg
barva: antracit

Dostupná také v barvě antracit nebo také v zemité barvě terakota.

Kategorie využití:
 • fitness a trénink
 • fyzioterapie a rehabilitace
 • školy, sportovní sdružení a asociace

Každá podložka AIREX® Coronella je jedinečným kusem a odpovídá směrnici o zdravotnických prostředcích CE 93/42 EEC. Je držitelem certifikátu AGR. Všechny AIREX® podložky jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Doporučujeme:
před prvním použitím omyjte cvičební podložku vodou a poté ji nechte volně uschnout na vzduchu. Nepokládejte podložku na topení, prádelní šňůru apod., mohlo by tak dojít k nenávratnému otlačení podložky. Nečistěte podložku rozpouštědly či jinými chemickými prostředky, aby nedošlo k rozleptání povrchu. Skladujte podložku zabalenou potištěnou stranou ven, a pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Tato speciální technologie výroby cvičebních podložek pečením má vliv na rozměry produktů AIREX®, které se mohou lišit o cca ± 5 cm. Tento rozměrový rozdíl nemá vliv na správnou funkci cvičební podložky a není důvodem k reklamaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: