Esence Silvapin Citrus do saun a parních lázní 1000 ml

Kód: 37249
665 Kč / ks 550 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
9.4.2020

Svěží wellness saunová esence společnosti Pino. Citrusové aroma. 1000 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svěží wellness saunová esence společnosti Pino.

Osvěžuje tělo svěží vůní zralých citrusů. Špičková kvalita produktů PINO zaručuje opravdový wellness požitek.

Nechte se hýčkat vůní citrusů a získejte duševní i tělesnou pohodu. Aktivujte svou mysl nádechem citrusů. Užijte si parní lázeň, která má řadu prospěšných účinků. Vlhké teplo stimuluje cirkulaci krve a otevírá póry, díky tomu se také éterické látky obsažené ve svěžích wellness esencích přijímají s větší intenzitou. Parní lázeň zanechává pokožku čistou a hedvábně hladkou.

Osvěžující citrusy dodají nový příliv energie při duševní námaze a povzbudí mysl. Pomáhá při bolestech hlavy a působí preventivně při infekci dýchacích cest. Načerpejte svěžest a vitalitu na celý den!

Až na 100 nálevů (1000 ml láhev).
Použití: v závislosti na velikosti sauny a požadované intenzitě vůně použijeme na 1 litr vody 5-30 ml wellness esence pro sauny a parní lázně Silvapin.

Neobsahuje emulgátory.

Upozornění: Wellness esence je vzhledem k obsahu etanolu lehce vznětlivá. Používejte výhradně v ředěném stavu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nálev nikdy nepřipravujte přímo v sauně a ani zde neskladujte neředěnou esenci. Správně dávkovaná esence se odpaří bez dýmu a zbytků. Esenci skladovat mimo otevřený oheň, nepít, nekouřit. V případě požití okamžitě vyhledat lékařskou pomoc a předložit etiketu. Neředěný prostředek je škodlivý pro vodní organismy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: