Cvičební podložka Airex Fitline antracit 180x60x1 cm

Novinka
Cvičební podložka Airex Fitline antracit 180x60x1 cm

Cvičební a fitness podložka Airex ideální pro využití při rehabilitaci, gymnastice, józe, posilování a při dalších sportovních aktivitách.

1 452 Kč / ks 1 200 Kč bez DPH
Skladem

Fitline 180 představuje atraktivní model, za atraktivní cenu. Barva antracit. Parametry cca 180x60x1cm, váha cca 1,5 kg.

Fitline 180 je atraktivní model cvičební a fitness podložky, za atraktivní cenu. Zatímco rozměry jsou srovnatelné s Coronellou 185, je Fitline o něco tenčí. Přesto má dobré tlumící vlastnosti, pro jemný a efektivní trénink. Je extrémně lehký, praktický, najde prostor v jakékoliv sportovní tašce. 

Ideální pro veškeré využití při rehabilitaci, posilování, józe, gymnastice a jiných sportovních aktivitách. Podložky AIREX® jsou vyrobeny z neporézního, protiskluzového, antibakteriálního materiálu a proto nevstřebávají žádné nečistoty ani vlhkost! Nezpůsobují popáleniny. Oboustranně použitelné. Vhodné i pro cvičení do bazénů. Jedny z nejlepších podložek pro opravdu zdravé cvičení.

Rozměr: cca 180 x 60 x 1 cm
Váha: cca 1,5 kg

Cvičební podložky, Balance-Pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Při rozdílných teplotních podmínkách (horko x zima) se můžete setkat s nepatrným vlivem těchto podmínek na rozměry produktů AIREX®, které se mohou lišit o ca. ± 5 cm. Tento rozměrový rozdíl nemá vliv na správnou funkci a není důvodem k reklamaci.
Kód Kód: 92044
Jméno značky: Airex AG
Kategorie: REHABILITACE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: