Airex balanční set - Balance pad Elite + balanční kolébka

Kód: 92021X
Akce Tip
Značka: Airex AG
2 592 Kč / sada 2 142 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.4.2020

Balanční podložka Airex Balance pad Elite + balanční kolébka SoftX s protiskluzným povrchem je určena pro trénink a terapii pokrývající široké spektrum možných cvičení. Rozměry: 50 x 41 x 6 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AIREX BALANČNÍ SET - BALANCE PAD + BALANČNÍ KOLÉBKA

Airex Balance pad - balanční podložka s hladkým povrchem, ideální pro začátečníky nebo pro cvičení naboso. Airex Balance pad je tréninkové náčiní pro nácvik koordinace, postřehu a rovnováhy. Má velmi široké využití v rehabilitačních a sportovních centrech určených pro profesionální sportovce. Váha balanční podložky je 0,7 kg. S využitím podložky Airex Balance pad můžete kombinovat trénink koordinačních a kondičních schopností jako je síla, vytrvalost a rovnováha. Parametry: cca 50 x 41 x 6 cm, váha cca 0,7g.

Součástí setu je balanční kolébka Airex SoftX, která je doplňkovým příslušenstvím k balančním podložkám Balance pad a Balance pad. S jejím použitím učiníte balanční cviky obtížnějšími - tedy účinnějšími.

Produkty Airex jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který je využíván pro své výborné nestabilizační vlastnosti. Tyto pomůcky jsou používány při cvičení balančních schopností, motoriky a stability. Nestabilní plochy mají široké pole využití od preventivních cviku, rehabilitace až po fitness.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Airex Balance Pad je cvičební pomůckou, která cíleně zlepšuje podmíněné koordinační schopnosti v kombinaci síly, vytrvalosti a rovnováhy. Má opravdu široké využití jak při tréninku koordinace, kondice, tak i v rehabilitaci.

Další z řady produktů Švýcarské firmy Airex AG, která je jedničkou na trhu mezi gymnastickými podložkami s více jak padesátiletou zkušeností při výrobě inovativní technologie pěnového materiálu.

Airex Balance Pad je speciální pěnový polštář, který se skládá z více než 90 % vzduchu. Materiál je velice příjemný, hladký, měkký, teplý. Dobře se udržuje, jednoduše se čistí. Struktura povrchu a speciální pěnová technologie zabraňuje uklouznutí, materiál odpuzuje vodu. Uzavřená buněčná pěna zabraňuje pronikání vody nebo nečistot. Materiál si udrží svou životnost při každodenním používání venku, uvnitř nebo dokonce i ve vodě.

Tloušťka 6 cm udává požadované destabilizační vlastnosti, díky kterým jsou svaly při cvičení neustále stimulovány a klouby stabilizovány. Výhodou provedených cviků s Balance Padem je v tom, že jsou zapojovány hlubší svaly oproti cvikům, bez této pomůcky. Kontrolní funkce mozku jsou aktivovány a receptory v oblasti kloubů a vazivové tkáně jsou stimulovány silněji.

Oblíbená cvičebná pomůcka je využívána při balančním cvičení, nácviku motoriky a stability se zapojením hlubokého stabilizačního systému. Nestabilní plocha má široké využití v rehabilitaci a prevenci, stejně tak jako u rekreačního či profesionálního sportu, či ve fitness. Díky své skladnosti a váze je praktická využitelnost při cvičení s lidmi různých věkových skupin a postižení (senioři, děti, lidé s postižením, omezená hybnost).

Balance Pad není zcela protiskluzový na hladkých podlahách. Doporučujeme proto AIREX cvičební podložku umístit pod Balance Pad, jako ideální doplněk.

Doplňkové parametry

Kategorie: REHABILITACE
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: