Cvičební podložka Airex Olympia 200x125x3,2 cm

Kód: 92015
ZdarmaZdarma
olympia
12 400 Kč / ks 10 248 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.3.2021

Cvičební a fitness podložka Airex ideální pro využití při rehabilitaci, gymnastice, józe, posilování a při dalších sportovních aktivitách. Rozměry: 200x125x3,2 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cvičební a fitness podložka AIREX. Barva světle zelená. Parametry cca 200 x 125 x 3,2 cm, váha cca 11 kg. Velice robustní se speciální povrchovou úpravou.

Cvičební podložka Olympia je vhodná pro školy nebo pro sportovní sdružení (tělocvičny, cvičení s dětmi). Olympia je vyrobena z pěnového materiálu, jako ostatní cvičební podložky AIREX, je však vybavena speciální povrchovou úpravou, po které lze sportovat s botami. Je extrémně robustní a odolná. Ovšem při cvičení šetrná na klouby a vazy. Olympia s tloušťkou 3,2 cm je zvláště komfortní s vynikajícími tlumícími vlastnostmi. Díky svému pravoúhlému střihu je vhodná jako podklad na rozsáhlé, soudržné polstrované plochy pro cvičení.

Ideální pro veškeré využití při rehabilitaci, posilování, józe, gymnastice a jiných sportovních aktivitách. Podložky Airex jsou vyrobeny z neporézního, protiskluzového, antibakteriálního materiálu a proto nevstřebávají žádné nečistoty ani vlhkost! Nezpůsobují popáleniny. Oboustranně použitelné. Vhodné i pro cvičení do bazénů. Jedny z nejlepších podložek pro opravdu zdravé cvičení.

Rozměr: cca 200 x 125 x 3,2 cm
Váha: cca 11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: